3 жовтня 2023 року викладачі кафедри взяли участь у семінарі «Шляхи удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ в 2023-2024 н.р.»,  спікером якого була завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, к.т.н., доц. Скляр Р.В.

У доповіді було зроблено акцент на напрями щодо реалізації “Формування академічного простору для забезпечення можливості отримання якісної освіти протягом життя”:

• дотримання затвердженого регламенту процедури проведення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм Університету в 2023-2024 н. р.,
  • забезпечення повноцінної участі роботодавців у формуванні змістової складової освітніх програм і програмних результатів навчання;
  • онлайн-опитування стейкхолдерів з метою виявлення проблем та вчасного їх усунення;
  • дотримання норм академічної доброчесності учасниками освітнього процесу.

Дякуємо Радмилі Вікторівні за змістовну доповідь.

За матеріалами кафедри