5 і 11 червня 2020 року викладачі кафедри вищої математики і фізики прийняли  участь у вебінарі за темою:  Можливості аналітичного інструменту InCites. Вебінар організувала компанія Clarivate Analytics. Лектором була експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Ірина Тихонкова. Під час вебінару  було розглянуто наступні питання: За даними Web of Science можна визначити яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні і ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники і індикатори є в InCites як розраховується CNCI. Поговоримо про це на оглядовому вебінарі InCites, що вперше проводиться українською. За результатами перегляду вебінару було отримано сертифікати учасників.

За поданням:

асистент кафедри вищої математики і фізики Лариса Халанчук