2 і 10 червня викладачі кафедри вищої математики і фізики прийняли  участь у вебінарі за темою: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection. Вебінар організувала компанія Clarivate Analytics. Лектором була експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Ірина Тихонкова. Під час вебінару  було розглянуто наступні питання: Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянуто, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторено алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняно з інтерфейсом, що існує. Зроблено пошук за темою, проаналізовано ким, де в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися. Обговорено питання з реєстраційних анкет. За результатами перегляду вебінару було отримано сертифікати учасників.

За поданням:

асистент кафедри вищої математики і фізики Лариса Халанчук