Протягом 2020-2021 н.р. асистент кафедри Лариса Халанчук проходила базовий курс з відеомонтажу у ADOBE PREMIERE PRO, що проводився в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.

Проводив онлайн заняття Олег Котурга, викладач кафедри кіно-телемистецтва Інституту кіно і телебачення, що викладає дисципліни: «Основи цифрового монтажу», «Тракти звукопередач та пристрої обробки звуку», «Монтаж та постпродакшн». Під час занять була можливість живого спілкування з викладачем, проходили активні дискусії щодо теми занять. Наприкінці курсу пройдено тестування з вивчених тем.

Результатом пройдених занять було отримання диплому про успішне завершення базового курсу з відеомонтажу у ADOBE PREMIERE PRO, що включає 60 годин навчання.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики,

асистент Лариса Халанчук

диплом Проект USAID 18. 05 21 Screenshot_3