Учні професійно-орієнтованих ліцеїв вже зробили свій вибір, обравши майбутню професію. Але щоб стати висококваліфікованими спеціалістами їм знов треба робити вибір – де отримати вищу освіту?

Зробити цей крок допомагають викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету, метою яких є пошук найбільш підготовлених випускників навчальних закладів для вступу до університету та підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

3 грудня 2018 року старший викладач кафедри вищої математики і фізики факультету інженерії та комп’ютерних технологій Олена Павлівна Рожкова разом зі студентом 21-КН групи Данилом Акуловим відвідали державний навчальний заклад «Професійно-технічне училище № 14» у м.Нова Каховка Херсонської області і зустрілися з директором – Ігорем Володимировичем Сердюком та випускниками цього закладу. Під час зустрічі була надана інформація щодо предметів проходження ЗНО 2019 року, умови навчання в ТДАТУ, матеріально-технічну базу лабораторій та аудиторій, яка постійно оновлюється, можливість відпочинку в спортивно-оздоровчому комплексі, можливість пройти практику за кордоном у країнах Європи та світу. Данило Акулов розповів багато цікавого про студентське життя у рідному університеті. У свою чергу студенти училища ставили багато запитань, на які одержали вичерпні відповіді. Керівництво державного навчального закладу «Професійно-технічне училище № 14» висловило своє бажання для подальшої тісної співпраці.

За організацію цієї зустрічі висловлюємо щиру подяку заступнику директора з виробничої роботи Анатолію Олександровичу Литвиненко та методисту цього училища Наталі Леонідівні Мединській.

За матеріалами кафедри вищої математика і фізики

SAM_3598 SAM_3600 SAM_3604SAM_3591 SAM_3593