25 лютого 2019 року асистентом кафедри вищої математики і фізики Ларисою Халанчук було проведено відкриту лекцію з теорії ймовірностей, ймовірнісних процесів та математичної статистики на тему «Інтегральна і диференціальна функції розподілу ймовірностей випадкової величини, їх властивості, графіки. Ймовірнісний зміст диференціальної функції розподілу» для студентів 11 КН групи першого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки».

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри вищої математики і фізики.

Асистент Лариса Халанчук на початку лекції створила проблемну ситуацію, що дозволило зробити акцент та показати відмінності інтегральної та диференціальної функцій. Лектор продемонструвала вміння зацікавити студентів новим матеріалом та зосередити їх увагу на головних положеннях, створити творчу та робочу атмосферу. Була проведена актуалізація опорних знань, показано зв’язок з попередніми темами. Викладання змісту лекції було аргументованим, логічним і доступним для сприйняття студентами.

Лекцію супроводжував мультимедійний презентаційний матеріал.

Лекцію було проведено на достатньому науково-методичному рівні й одержано позитивні відгуки.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

IMG_20190225_135029 IMG_20190225_135731 IMG_20190225_134822_1