6 березня 2019 року доцентом кафедри вищої математики і фізики  Ольгою Назаровою було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Вища математика: теорія ймовірностей» на тему «Основи математичної статистики» для студентів першого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – 11ПТ та спеціальності «Економіка» – 11ЕМ.

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри вищої математики і фізики.

Лектором було підібрано теоретичний матеріал та приклади, що дозволило зберегти увагу слухачів протягом всього заняття.

В межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито основні положення, зокрема суть та алгоритм вибірково методу, приклади застосування методу, сформовано навики знаходження числових характеристик вибірки.

Студенти продемонстрували зацікавленість матеріалом, що викладався лектором, активно включалися до обговорення поставлених питань.

Лекція була проведена на високому науковому і навчально-методичному рівні, відповідала вимогам вищої школи. Заняття одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм лектора, вміння зосередити увагу студентів на головних положеннях матеріалу лекції, створити робочу та творчу атмосферу.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

viber image 2019-03-28 , 22.38.53

viber image 2019-03-28 , 22.38.57