13 лютого 2023 року о 10:45 год., на 2 парі, на кафедрі вищої математики і фізики на платформі  Zoom к.т.н. Альоною Дяденчук було проведено відкрите онлайн-заняття на тему «Молекулярно-кінетична теорія ідеального газу» з дисципліни «Фізика» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» першого курсу зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету агротехнологій та екології.

На онлайн заході були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри вищої математики і фізики. На занятті було закріплено знання студентів про явища природи та роботу різноманітних механізмів, в яких спостерігається теплова форма руху матерії,  проведено знайомство з методами розв’язку професійно-орієнтованих задач, продемонстровано застосування відомих студентам математичних знань до вирішення фізичних проблем.

Заняття відповідало робочій програмі дисципліни, містило логічну презентацію. Альона Федорівна вміло формувала інтерес до вивчення предмету, пов’язувала матеріал з життям, доступно і лаконічно пояснювала матеріал, виділяючи основні моменти, постійно залучала студентів до прийняття активної участі у занятті. Викладач уміло поєднала презентацію та наочні деталі, що забезпечило успішний зворотній зв’язок зі студентами.

У результаті обговорення проведення заняття на засіданні співробітниками кафедри вищої математики і фізики було відмічено високий рівень Альони Федорівни володіння матеріалом та дана позитивна оцінка проведенню відкритого заняття.

(Аналіз заняття …).

За матеріалами кафедри вищої математики  фізики