Наш університет, наші рідні стіни, сьогодні Твій день, сьогодні Твій ювілей. У цей прекрасний день 90 років тому Ти був заснований, щоб перетворитися в «Альма матер», для багатьох талановитих людей, справжніх професіоналів своєї справи. Багато вчених і викладачів Нашого Університету, його випускників зробили гідний внесок у розвиток української та світової науки, стали активними творцями історії України.

Щиро вітаємо професорсько-викладацький колектив, студентів, випускників Таврійського державного агротехнологічного університету  імені Дмитра Моторного з прекрасною ювілейною датою!

Нехай досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді і надалі служитиме зміцненню нашої України. Побільше світлих умів в Наших стінах, побільше талановитих і перспективних студентів та випускників!

Найщиріші побажання здоров’я, любові, злагоди, благополуччя,  добробуту, довголіття, родинного щастя, нових успіхів у праці й навчанні всім працівникам та ветеранам університету, а випускникам – добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу в ім’я України, українського народу та заради розвитку національної освіти і науки!

З повагою, колектив кафедри вищої математики і фізики