5 листопада 2021 р. відбулася зустріч завідувача кафедри вищої математики і фізики, д.п.н., професора Наталі Сосницької та старшого викладача, к.т.н. Альони Дяденчук із професором Вольфгангом Крессе. Зустріч було проведено з метою обміну досвідом міжнародного експерта SES з викладачами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного задля покращення реалізації освітньої програми «Геодезія та землеустрій».

Під час зустрічі були обговорені особливості викладання дисциплін «Фізика» і «Супутникова геодезія та сферична астрономія» для здобувачів вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». Присутні розглянули зміст та структуру навчальних дисциплін, особливості і можливості застосування різноманітного програмного забезпечення при їх викладанні, можливості розширення матеріальної бази лабораторій тощо.

Зустріч була плідною та змістовною. Наприкінці зустрічі Наталя Леонідівна подякувала експерту професору Крессе за рекомендації та корисні поради та зауважила, що проведені зустрічі стануть кроком до налагодження конструктивної співпраці.

За матеріалами:

старший викладач кафедри Альона Дяденчук