2 жовтня 2019 року студенти 11 сКН групи  разом з куратором Оленою Рожковою  прийняли участь у зустрічі з представниками Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ.

Під час бесіди було проведено анкетування знань деяких питань про СНІД: що таке СНІД, можливий захист від зараження, секс до шлюбу та ін.

У студентів виникали цікаві питання  під час вільного спілкування з представником Мелітопольського міського центру профілактики СНІДу.

Присутнім було надано інформацію про благодійний фонд «Все можливо», де надається допомога і консультації по цим питанням.

По допомогу можна звертатися до клініки і лікарів-спеціалістів у м. Мелітополь, можна скористатися телефоном довіри.

Було наведено вражаючі приклади різних емоцій хворих на наркоманію, що призвело до стану легкого шоку присутніх студентів та викладачів.

Наприкінці зустрічі представник організації закликав присутніх до здорового способу життя без вживання наркотичних та алкогольних засобів.

Старший викладач кафедри вищої математики і фізики Олена Рожкова

SAM_4042 SAM_4044SAM_4050