22 листопада 2023 р. викладачі кафедри економіки і бізнесу  взяли участь у роботі  ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту», організованій за ініціативою ВСП «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Конференцію було проведено в режимі змішаної очної та заочної он-лайн форм із використанням платформи Microsoft Teams.

Вже не перший рік викладачі кафедри беруть участь в цій конференції на запрошення колег з  ВСП «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Цього року кафедру економіки і бізнесу  на конференції представляли кандидати економічних наук, доценти Болтянська Л.О., Завадських Г.М., Лисак О.І., Почерніна Н.В, Тебенко В.М.

В рамках  заходу працювало 3 секції:

– Розвиток технологій і автоматизація виробничих процесів в умовах військового стану та у мирний час

–  Актуальні питання економіки та менеджменту в умовах військового стану

–  Тенденції розвитку вищої та фахової передвищої освіти в Україні

Доповіді спікерів були присвячені питанням  активізації  сучасних  тенденцій  економіки, менеджменту,  приладобудування,  технологічного  забезпечення,  альтернативних джерел енергії, автоматизації та механізації виробничих процесів, використання інформаційних  технологій,  суспільно-політичних  відносин,  новітніх  підходів  до вивчення української мови, розвитку фахової передвищої та вищої освіти.

к.е.н., доцент кафедри економіки і бізнесу Ганна ЗАВАДСЬКИХ

1 3 4 5 Screenshot_4