Абрамчев

Народився в Тульській області.

Протягом 1928-1932 рр. навчався в Московському інституті механізації і електрифікації сільського господарства (МІМЕСГ).

У 1948 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук і до 1951 р. працював доцентом МІМЕСГ.

Більше 10 років, протягом 1951-1962 рр. був ректором МІМСГ і завідувачем кафедри електротехніки і електропривода, а з 1953р. – електротехніки і електричних машин.

Дмитро Васильович – один з основоположників факультету електрифікації сільського господарства, спеціального 2-річного факультету для керівників-практиків сільськогосподарського виробництва, а також загальнотехнічного факультету з 3-річним строком навчання.

У 1962 р. за власним бажанням звільнений з посади ректора МІМСГ і очолював кафедру електротехніки і електричних машин.