На факультеті енергетики і комп’ютерних технологій при участі кафедри електроенергетики і електротехнологій відбулася атестація здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» у Навчально-науковому інституті загальноуніверситетської підготовки.
Засідання екзаменаційної комісії з проведення атестації для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” відбувалося 11 та 12 лютого 2025 року.
Головою екзаменаційних комісій був запрошений начальник відділу лінійного обладнання Будівельно-ремонтний центр Південного регіону ВП Будівництво і ремонт ПрАТ “НЕК УКРЕНЕРГО” м. Запоріжжя Ладний Ігор Валерійович.
Під час атестації здобувачі вищої освіти підтвердили, що володіють необхідними теоретичними та практичними знаннями для вирішення завдань енергетичного напрямку будь-якого виду складності, орієнтуються у сучасних напрямках технологій, техніки і наукових досягнень.
Бажаємо нашим випускникам знайти своє покликання, реалізувати свої мрії та досягти вагомих звершень. Нехай кожен день буде для вас новим позитивним викликом і можливістю для особистісного та професійного зростання.photo_2025-02-12_10-17-38 (2)