Проректором з науково-педагогічної  роботи Ломейко Олександром Петровичем та методичним центром ТДАТУ у рамках роботи Вищої школи педагогічної майстерності було ініційовано проведення семінару з використання новітніх технологій, а саме інтерактивної дошки  у навчальному процесі.

Організаторами семінару виступила кафедра «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша» механіко – технологічного факультету, яка 22 грудня 2020 року продемонструвала свій досвід роботи з інтерактивною дошкою.

Мету та порядок денний семінару можна пеерглянути за посиланням: Семінар по використанню інтерактивної дошки – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (tsatu.edu.ua)

Висвітлюючи питання використання новітніх технологій у навчальному процесі, із доповідями виступили викладачі кафедри ТМКП Лариса Бондаренко, Юлія Холодняк, Юрій Дмітрієв та завідувач кафедри Олександр Вершков. З більш детальною інформацією яка була розкрита у доповідях можна ознайомитись за посиланням: http://www.tsatu.edu.ua/tm/seminar-z-vprovadzhennja-novitnih-tehnolohij-u-navchalnyj-proces/

IMG-1