Доктор технічних наук, професор кафедри безпеки життєдіяльності ПДАБА Налисько Микола Миколайович, який є досвідченим експертом у галузі цивільної безпеки, провів 8 листопада 2022 р. гостьову лекцію на тему «Попередження вибухів на виробництві» з обов’язкової навчальної дисципліни “Пожежна безпека технологічних процесів” для здобувачів рівня вищої освіти “магістр” спеціальності 263 “Цивільна безпека”. Запросив поважного гостя гарант освітньої програми “Цивільна безпека” к.т.н., професор Рогач Юрій Петрович.

Ключова увага була приділена аналізу стану пожежовибухової безпеки на потенційно небезпечних об’єктах. В ході жвавої дискусії з майбутніми магістрами з цивільної безпеки лектор пояснив існуючі обмеження поширення пожежі між будівлями та у виробничих приміщеннях, технічні аспекти застосування протипожежних відсіків та перекриттів.

Інформація, що прозвучала під час гостьової лекції, була дуже актуальною, оскільки сьогодні питання вибухової безпеки є досить актуальним на виробництві. Микола Миколайович зорієнтував молодь на практичне застосування отриманих знань під час їх подальшого працевлаштування.

За матеріалами в.о. завідувача кафедри ЦБ Зорі М.В.

Зображення3