Колектив кафедри цивільної безпеки перебуває у постійному пошуку нових форм профорієнтаційної роботи. Цього року за ініціативи завідувача кафедри професора Рогача Ю.П. відбулася низка зустрічей викладачів кафедри, відповідального секретаря приймальної комісії доц. Чижикова І.О., начальника військово-мобілізаційного підрозділу Крутікова П.Л. з військовослужбовцями 16 окремого полку оперативного забезпечення (в/ч А2558, смт. Мирне) щодо їх можливого вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Адже після закінчення служби за контрактом для багатьох з них постане нагальне питання подальшого працевлаштування. Отримавши вищу освіту у нашому університеті, вони зможуть реалізувати себе на виробництві. Наприклад, після закінчення ТДАТУ за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» вони можуть працювати за багатьма цивільними професіями, такими як «Начальник штабу цивільного захисту», «Начальник підрозділу оперативно-рятувальної служби з профілактичних заходів цивільного захисту», «Командир (начальник) підрозділу (сфера цивільного захисту), «Інженер з охорони праці» тощо.

За матеріалами к.т.н., доц. Мазіліна С.Д.

изображение_viber_2021-02-24_13-14-58изображение_viber_2021-02-24_13-14-56изображение_viber_2021-02-24_13-14-57