Академічна доброчесність є складною міждисциплінарною категорією, яка поєднує в собі етичні норми й правила поведінки людини в освітньо-науковому середовищі та механізми й інструменти, за допомогою яких останні реалізуються на практиці. Запровадження нового виду академічної відповідальності зумовлене трансформацією всієї системи освіти й науки, оскільки переформатування цілої низки норм і правил в жодному випадку не може відбутися одномоментно.

На черговому засідання кафедри цивільної безпеки, яке відбулося 2 березня 2021 року, були обговорені питання дотримання співробітниками кафедри положень Антикорупційної програми ТДАТУ, Кодексу честі університету та Закону України “Про запобігання корупції”. Завідувач кафедри професор Рогач Ю.П. акцентував увагу на правових аспектах цього питання. У дискусії активну участь взяли всі співробітники кафедри.

Антикорупційна програма_page-0001