Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 жовтня 2020 року №1291 був затверджений стандарт вищої освіти за спеціальністю 263 “Цивільна безпека” галузі знань 26 “Цивільна безпека” для другого (магістерського) рівня вищої освіти. Саме цей факт став поштовхом до модернізації діючої у нашому університеті освітньо-професійної програми “Цивільна безпека” для магістрів. Великий обсяг роботи ліг на плечі проектної групи на чолі з гарантом освітньої програми професором Рогачем Юрієм Петровичем.

З метою узгодження проекту модернізованої освітньої програми 8 квітня поточного року на кафедрі цивільної безпеки відбувся круглий стіл проектної групи з представниками ключових роботодавців. Участь у цьому заході взяли: Кучерков Д.О. – начальник Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Никифоров С.В. – начальник Мелітопольського відділення управління ВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, Ромась В.І. – провідний інженер з охорони праці Мелітопольських високовольтних електричних мереж ПАТ “Запоріжжяобленерго”, Морозовський В.В. – директор КП “Чистота” Мелітопольської міської ради, Хрущ А.С. – заступник директора ТОВ “ПБК “Акві-Буд”, Гаврищук В.Б. – інженер з охорони праці ТОВ “ПБК “Акві-Буд”.

Гарант освітньої програми професор Рогач Ю.П. представив її зміст, акцентувавши увагу на основних змінах щодо компетентностей майбутніх магістрів з цивільної безпеки, форми атестації здобувачів вищої освіти тощо. Жвавий інтерес у присутніх викликало обговорення питання придатності випускників до працевлаштування, а саме переліку тих посад, які зможуть займати здобувачі після закінчення навчання в університеті. Члени проектної групи отримали від роботодавців багато слушних рекомендацій, які будуть враховані у процесі доопрацювання проекту освітньої програми “Цивільна безпека” для другого рівня вищої освіти.

За інформацією гаранта ОП “Цивільна безпека” проф. Рогача Ю.П.

IMG_20210414_135941IMG_20210414_140102