У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулася I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Забезпечення цивільної безпеки в сучасних умовах»

У рамках Всесвітнього дня охорони праці з 26 по 30 квітня на кафедрі цивільної безпеки проводилася I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Забезпечення цивільної безпеки в сучасних умовах». 30 квітня в онлайн режимі відбулося пленарне засідання, присвячене 50-річчю заснування кафедри. Організатором проведення конференції виступили науковці кафедри цивільної безпеки.

Захід організований спільно з Азербайджанським державним аграрним університетом, Університетом цивільного захисту МНС Білорусії, Білоруським державним аграрним технічним університетом, Казахсько-Російським міжнародним університетом та Ташкентським державним технічним університетом імені Іслама Карімова.

З привітальним словом звернулися до учасників конференції голова оргкомітету, завідувач кафедри цивільної безпеки, професор Рогач Ю.П. та проректор з наукової роботи, професор, доктор с-г. наук Єременко О.А.

Учасники конференції обговорили актуальні проблеми цивільної безпеки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, зокрема реалізацію політики охорони праці в освітньому процесі. Завідувачем кафедри професором Рогачем Ю.П. було наголошено, що договори про співробітництво з університетами країн-партнерів по конференції сприяють розвитку міжнародної співпраці та розширюють перспективи студентів, науковців долучатись до міжнародних програм в галузі освіти й науки, здобувати практичний досвід за кордоном, брати участь у різноманітних програмах міжнародних студентських обмінів тощо.

Доповідачами було підкреслено, що проведення конференцій міжнародного рівня сприяє впровадження стратегії міжнародної діяльності університетів, розширює й поглиблює міжнародні зв’язки, сприяє розвитку міжнародного співробітництва.

Онлайн-формат дав змогу долучитися до конференцій представникам  більше ніж 10 вітчизняних закладів вищої освіти, дискутувати, ставити запитання, висловлювати свою думку, спілкуватися з провідними фахівцями та практиками в галузі охорони праці, цивільної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Загалом, робота конференції проводилася за такими напрямами: безпека життєдіяльності населення; охорона праці і виробничих процесів; пожежний захист та промислова безпека; цивільний захист.

За інформацією доц. Яцуха О.В.Рогач_Ю.П._1

MyCollages