30 квітня 2021 року в ході проведення I Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Забезпечення цивільного безпеки в сучасних умовах» було підписано Меморандум про співпрацю в сфері наукових досліджень та стажувань між Таврійським державним агротехнологічним університетом (м. Мелітополь, Україна) та Міжнародним Вищим Навчальним Закладом «Казахсько-Російський Міжнародний університет» (м. Актобе, Республіка Казахстан).

Предметом Меморандуму є встановлення взаємовигідного співробітництва університетів в науково-освітній сфері діяльності, в тому числі:

– розвиток співробітництва в сфері академічної мобільності професорсько-викладацького складу (ПВС) і здобувачів вищої освіти;

– науковий обмін між ПВС;

– сприяння ефективному функціонуванню систем вищої освіти і післявузівської професійної освіти, підготовки висококваліфікованих фахівців з вищою освітою і наукових кадрів вищої кваліфікації.

– інтеграція професійної освіти і науки.

Окрім цього, в рамках співпраці передбачено проведення спільних наукових конференцій, семінарів, консультацій та ін. заходів.

Термін дії Меморандуму – до 19 травня 2026 року – може бути продовжено.