29 червня 2021 року на кафедрі цивільної безпеки був проведений комплексний державний кваліфікаційний екзамен для здобувачів вищої освіти ОС “Бакалавр” спеціальності 263 “Цивільна безпека” факультету агротехнологій та екології. Цього року за наказом ректора університету №746-С від 15.05.2021 р. головою екзаменаційної комісії був призначений начальник Мелітопольського міськрайонного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області КУЧЕРКОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ. До комісії також увійшли провідні викладачі кафедри цивільної безпеки та університету.

До комплексного державного кваліфікаційного екзамену було допущено 12 здобувачів вищої освіти. За результатами складання кваліфікаційного екзамену комісія відзначила достатньо високий рівень теоретичної підготовки студентів, вміння вирішувати проблеми цивільної безпеки практичного спрямування. Голова екзаменаційної комісії Кучерков Д.О. окремо акцентував увагу на добрих знаннях здобувачів вищої освіти з питань захисту населення у надзвичайних ситуаціях, техногенної та пожежної безпеки на виробництві. Члени комісії наполегливо рекомендували студентам продовжити навчання за цією ж спеціальністю у магістратурі.

Підсумки складання КДКЕ такі: успішність – 100%, якість знань – 83,3%, середній бал – 4,3.