З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Мелітополі відбулася міська спартакіада ветеранів «Спортивне довголіття» серед 8 команд, які представляли різні установи та організації міста. До команди Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного ввійшли три ветерана нашої кафедри, а саме доценти Петров Віктор Володимирович і Малюта Сергій Іванович та старший лаборант Чижикова Олена Геннадіївна.

Ветерани змагалися у 5 видах спорту. Чижикова О.Г. зайняла 2 місце на змаганнях з дартсу. Загалом команда ветеранів нашого університету зайняла 1 місце у загальнокомандному заліку і була нагороджена перехідним кубком та грамотами.

Доцент кафедри ЦБ Зоря М.В.

изображение_viber_2021-09-13_09-06-16-697изображение_viber_2021-09-13_09-06-38-864