1 та 2 червня 2023 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) проводився Міжнародний конкурс студентських наукових робіт під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Конкурс проводився за різними спеціальностями, в тому числі і за спеціальністю 263 «Цивільна безпека». На даному конкурсі від нашого університету було представлено студентську наукову роботу зі спеціальності 263 «Цивільна безпека» на тему «MAJOR HEALTH RISKS FOR STUDENTS WHEN USING MOBILE PHONES», автор – студентка 21 групи ЦБ Віолетта Старостюк, науковий керівник – к.с.г.н., доцент Олег Яцух.

На підставі рецензій та відкритого обговорення дана наукова робота визнана Журі однією з найкращих у секції «Охорона праці» та рекомендована до участі у фінальній науково-практичній онлайн-конференції. За результатами наукової доповіді та відкритого захисту роботи у вигляді PowerPoint презентацій англійською мовою студентська наукова робота на тему «MAJOR HEALTH RISKS FOR STUDENTS WHEN USING MOBILE PHONES» отримала диплом третього ступеня.

Пишаємося студентами і викладачами нашого університету, які впевнено прийшли до перемоги і стали прикладом незламності сили духу, незважаючи на непростий час для нашої держави. Щиро вітаємо авторку наукової роботи Віолетту Старостюк і наукового керівника доцента Олега Яцуха з заслуженою перемогою та бажаємо успіхів у навчанні та визначних досягнень в науковій роботі!

Диплом ІІІ ступеня, Старостюк Віолетта Грамота за підготовку студента-переможця, Яцух Олег