24 травня 2023 року відбувся тренінг Accessibility and Universities – Purple Vest Mission, організований для співробітників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного громадською некомерційною організацією Access Israel. Онлайн-захід відвідали майже 90 науково-педагогічних працівників, серед яких були і викладачі кафедри цивільної безпеки.

Організувала тренінг громадська некомерційна організація Access Israel, основною метою діяльності якої є сприяння доступності та інклюзії для покращення якості життя людей з інвалідністю та людей похилого віку. Спікером на заході виступила тренер з питань освіти та академічних установ пані Карін Картон.

У контексті європейських цінностей інклюзивна освіта вимагає значної переорієнтації свідомості суспільства і, насамперед, науково-педагогічних працівників, а також здійснення викладачами своєї професійної діяльності з урахуванням принципів толерантності, поваги до індивідуальних особливостей здобувачів вищої освіти, неупередженості та недопущення дискримінації. Підтримка навчання у закладах вищої освіти здобувачів з особливими освітніми потребами існує в усіх розвинених країнах світу.

У ході тренінгу було порушено та обговорено такі основні теми:

• Історія Access Israel;
  • вступ до теми інвалідності;
  • поради, як допомогти людям з інвалідністю під час навчання;
  • зустріч та особиста історія людини з інвалідністю.

За результатами тренінгу були надані сертифікати від проєкту Access Israel.

uchast-etsm-u-treninhu-accessibility-universities-purple-vest-mission-4

Merged_document