21.11.2019 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась студентська наукова технічна конференціяна кафедрі “Цивільна безпека” .
Ця подія стала святом студентської науки, засвідчивши величезну увагу, яка їй приділяється упродовж усієї багаторічної історії нашого університету .
За своєю спрямованістю конференція була націлена на пошук креативних ідей і талатів в науці .На засідані були присутні науковий актив і молоді дослідніки , та заслухано 16 доповідей .
У межах конференції були обговорені найбільш актуальні проблеми сьогодення .
До конференції прибув гість з ВСП “Василівський коледж”ТДАТУ – Гончар К.
За результатом наукової конференції найкращі з доповідей були :
1. Набокова І. 21 ЦБ – “Шляхи реформування системи управління охороною праці в аграрному секторі економіки для забезпеення впровадження стандартів Європейського Союзу .”
2. Шамро А.- 11 МБЦБ- “Роль міжнародних стандартів в екогомічному розвитку українських підприємств.”
3. Славов В.- 13МБЕЕ – “Вдосконалення методики застосування системи управління охороною праці на основі ризик-орієнтованого підходу”.

изображение_viber_2019-11-26_13-23-3о4 изображение_viber_2019-11-26_13-23-33 изображение_viber_2019-11-26_13-23-3ог3