Одним із важливих напрямів навчальної, наукової та інноваційної діяльності студентів кафедри “Цивільна безпека” є їх участь у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах, конференціях і конкурсах наукових студентських робіт.

Зокрема, на кафедрі “Цивільна безпека” створено групу фахівців з охорони праці та безпеки життєдіяльності, які готують студентів до всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад і проектів. Підготовка проводиться за фаховими дисциплінами. Крім цього, завданням викладачів є виявлення та розвиток наукового потенціалу студентів, поглиблення інформаційної бази з фахових дисциплін та надання можливості перевірити і закріпити свої знання. Участь студентів є логічним підсумком в отриманні теоретичних знань і практичних навичок та шансом випробувати свої сили.

Важливим етапом підготовки студентів до всеукраїнських олімпіад є щорічне проведення І туру олімпіад серед студентів спеціальності “Цивільна безпека”. До участі запрошують усіх бажаючих студентів спеціальності не залежно від курсу навчання. Цей захід дозволяє виявити найбільш обдарованих студентів, яких потім запрошують до участі у всеукраїнських олімпіадах.

Найбільш вагомими досягненнями студентів кафедри “Цивільна безпека” в 2017 році стали:

• 4 місце у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист» на базі Національного авіаційного університету – студентка 11 МБ ЦБ групи Бурич К.О.;
  • 6 місце у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – студентка 11 МБ ЦБ групи Бурич К.О.

Творча група кафедри також готує студентів до участі в конкурсах наукових робіт та конференціях студентів та магістрантів. За 2017 рік у науково-практичних конференціях прийняли участь:

1. Бурич Катерина (11 МБ ЦБ):
  •  Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту», м.Харків 2017, назва тез: «УДОСКОНАЛЕННЯ ПОЖЕЖНОГО КРЮКА», «ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПОЖЕЖНО-ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ»
  • ІІІ Всеукраїнська заочна науково-практична конференція (21 квітня 2017 року, м.Київ) «Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності: Сучасні реалії України», назва тез: «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ В ТДАТУ», «АНАЛІЗ ПРИРОДНИХ ТА ТЕХНОГЕННИХ НЕБЕЗПЕК В УКРАЇНІ ПРОТЯГОМ 2016 РОКУ».
  • ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів та магістрантів «Перші кроки до науки» – «ДОСЛІДЖЕННЯ МЕХАНІЗМУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ».
  • ХІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності», назва тез: «СПОСІБ ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПОЖЕЖНО-ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ», «МОДЕРНІЗАЦІЯ РУЧНОГО УНІВЕРСАЛЬНОГО ПОЖЕЖНОГО ІНСТРУМЕНТУ», Львів 2017 р.

2. Білий Євгеній, Клименко Любов (11 МБ ЦБ):

• ХІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності», назва тез: «АНАЛІЗ ТА ПРОФІЛАКТИКА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І ТРАВМАТИЗМУ В УКРАЇНІ ЗА 2016 РІК», Львів 2017 р.

3. Засипко Олеся (11 МБ ЦБ):

• ХІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності», назва тез: «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ДП «ДГ «ВІДРОДЖЕННЯ» У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД», Львів 2017 р.

4. Литвиненко Дар’я (11 МБ ЦБ):

• ХІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності», назва тез: «ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ВИКЛАДАННІ ДИСЦИПЛІНИ «ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ» В ТДАТУ», Львів 2017 р.

грамота Київ 2017сертифікат Київ 2017Грамота Львів 2017 ДЕРЖПРАЦЯГрамота Львів 2017 за участь

Бажаємо студентам кафедри “Цивільна безпека” подальших творчих і професійних успіхів, наснаги в навчанні та перемог!