8 листопада 2023 року у режимі ZOOM-конференції відбулося чергове засідання кафедри цивільної безпеки, на якому піднімалося нагальне питання професійного розвитку науково-педагогічних працівників кафедри. У розгляді цього надважливого питання взяла участь директор Інституту підвищення кваліфікації ТДАТУ, д.е.н., доцент Коноваленко Анастасія Сергіївна.

Слід зазначити, що проблеми професійного розвитку науково-педагогічних працівників наскрізним каменем майорять сьогодні під час реформування системи вищої освіти. Проблема побудови ефективної системи професійного розвитку викладачів закладів вищої освіти має комплексний психолого-педагогічний характер. Особливу ланку в царині професійного розвитку науково-педагогічних працівників займають закономірності розвитку особистості, що визначають принципи реалізації такого розвитку.

У своєму виступі Анастасія Сергіївна зазначила, що університет всіляко сприяє професійному розвитку викладачів через власні програми та на основі налагодженої співпраці з іншими організаціями. Система професійного розвитку (підвищення кваліфікації) науково-педагогічних працівників, запроваджена у ТДАТУ, відповідає індивідуальним потребам та інтересам викладачів та впливає на підвищення якості викладання. Увагу було акцентовано на тому, що викладач є ключовою ланкою забезпечення якості освіти, а професійний розвиток є безперервним процесом удосконалення власних професійних компетенцій.

Науково-педагогічні працівники кафедри активно долучилися до дискусії на цю актуальну тему. Щиро дякуємо Анастасії Сергіївні за представлену інформацію та вичерпні відповіді на запитання!

Завідувач кафедри цивільної безпеки, к.т.н., доцент Михайло Зоря

Зображення3Зображення2