Підвищення кваліфікації та стажування є основним складником професійного розвитку науково-педагогічних працівників кафедри цивільної безпеки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Індивідуальна траєкторія професійного розвитку викладачів кафедри цивільної безпеки передбачає постійну самоосвіту, участь в програмах підвищення кваліфікації та професійне зростання з метою набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для здійснення професійної діяльності.

Протягом жовтня-грудня 2023 року асистент кафедри цивільної безпеки Ганна Падалка брала участь у XVIII Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із видатними лідерами сучасності та Нобелівськими лауреатами: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу“ обсягом 180 годин (6 кредитів ECTS). Програма входить до Міжнародних програм FP&NL, участь у яких гарантує нашому закладу освіти потрапляння до міжнародних рейтингів університетів, а також європейського освітнього простору. Розробником програми є  International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing).

Завідувач кафедри цивільної безпеки Михайло Зоря

Сертифікат Падалка Г.О.