19 грудня 2023 р. під егідою European Year of Skills 2023 Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти України, Національним агентством кваліфікацій України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейського корпусу солідарності та з іншими партнерами був проведений “Інформаційний День Програми ЄС Еразмус+: можливості у сферах молоді та спорту”. У заході взяло участь понад 135 учасників з різних областей України, а саме представники державних, приватних і громадських організацій, що працюють у сферах молоді та спорту. У цьому заході брав участь завідувач кафедри цивільної безпеки Зоря Михайло Віталійович.

Ірина Новак, менеджерка Інформаційного центру Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності, у своїй презентації розповіла про можливості проєктів мобільності конкурсу 2024 рр. Еразмус+ у сфері молоді. Спікер зосередила увагу на можливостях молодіжних обмінів, обмінів для молодіжних працівників та проєктах молодіжної участі, зокрема на цілях напрямів, ключових актвиностях, вимогах до партнерств, дизайну проєктів та подальших особливостях їх впровадження.

Катерина Жданова, менеджерка Національного Еразмус+ офісу в Україні, презентувала можливості проєктів співпраці у сферах молоді та спорту відкриті для України. Спікер презентувала напрями проєктів співпраці, розвитку потенціалу у сфері молоді та розвитку потенціалу у сфері спорту. Під час цієї сесії учасники дізнались про ключові відмінності цих напрямів, їх ключові цілі та завдання, пріоритети, вимоги до партнерств, ключові активності, конкурсу програму та дедлайни.

Наприкінці заходу спікери надали чіткі рекомендації щодо перших кроків участі в Програмі Еразмус+ для новачків та надали вичерпні відповіді на запитання від учасників.

Завідувач кафедри ЦБ Зоря М.В.

Михайло Зоря_page-0001