2 грудня у рамках проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області організаторами заходу є  викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика  завідувач кафедри Самойчук Кирило Олегович та доцент Петриченко Сергій Володимирович, від факультету АТЕ асистент кафедри цивільної безпеки Падалка Ганна Олександрівна.

Загалом в ході заходу було проведено 6 бесід (4 в Василівському професійному ліцеї – для учнів 2-го курсу та в 3-х групах випускного курсу та по 1 в Василівській ЗОШ № 3 та Скельківській ЗОШ) учні були ознайомлені з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та навчання за дуальною формою освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям.

васил