23 та 24 вересня 2020 року на кафедрі цивільної безпеки відбувся захист звітів з виробничої практики студентами 4 курсу першого (бакалаврського) та 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти. Здобувачі проходили практику влітку протягом 6 тижнів на підприємствах, в організаціях та установах Запорізької, Херсонської і Дніпропетровської областей. Це, в першу чергу, суб’єкти господарювання, у яких є велика кількість потенційно небезпечних об’єктів, а отже й великі ризики виникнення надзвичайних ситуацій.

Студенти представили змістовні звіти та щоденники виробничої практики, стисло виклали зміст своєї роботи на практиці, відмітили отримані навички й відповіли на запитання комісії. Спільною була думка про велику користь від проходження виробничої практики, адже вона дозволила отримати первинний досвід професійної діяльності.

IMG_2225IMG_2222IMG_2230IMG_2229