На черговому засіданні кафедри цивільної безпеки відбулося обговорення запровадженої в університеті змішаної форми навчання для здобувачів вищої освіти. Завідувач кафедри професор Рогач Ю.П. наголосив, що таке навчання є однією з найбільш вдалих освітніх технологій в період карантину і не потребує регламентації в нормативних актах. Практичні та лабораторні роботи проводяться в аудиторіях, що дає змогу студентам отримати практичні навички з різних навчальних дисциплін, які викладаються на кафедрі. Викладачі при цьому слідкують за дотриманням соціальної дистанції, застосуванням масок, антисептиків тощо. У свою чергу сервіс для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom дозволяє проводити цікаві дискусійні онлайн-лекції з демонстрацією презентацій, організовувати спільні чати.

Усі викладачі кафедри позитивно оцінили ситуативне нововведення у формі змішаного навчання.