Протягом локдауна, який діяв з 8 по 24 січня 2021 року, викладачі кафедри цивільної безпеки проводили профорієнтаційну роботу у закладах освіти Приазовського району в режимі онлайн. На електронні адреси потенційних абітурієнтів розсилалася інформація щодо правил прийому в ТДАТУ, відеоролики різних спеціальностей та ін. Консультування школярів здійснювалося викладачами за телефонами та електронною поштою.

Після закінчення локдауна відновилась активна фаза профорієнтаційної роботи шляхом відвідування шкіл, закріплених за кафедрою. При зустрічі з випускниками була доведена інформація щодо введення нового переліку предметів ЗНО, необхідних для вступу до ТДАТУ. Для бажаючих був проведених другий тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури, в якому взяли участь 90 учнів 11-х класів. Крім цього, викладачі кафедри нагадали дітям про переваги навчання у нашому університеті перед іншими закладами вищої освіти. Випускники були запрошені на День відкритих дверей, який цього року відбудеться онлайн на офіційному каналі університету у Youtube та на платформі Zoom.

За матеріалами доц. кафедри ЦБ Мазіліна С.Д.IMG_2412IMG_2426IMG_2429