Відповідно до програми «Про призначення стипендії міського голови м. Мелітополя для обдарованої молоді міста» спеціальна комісія при Мелітопольській міській раді затвердила список стипендіатів серед учнівської та працюючої молоді. Стипендію міського голови м. Мелітополь отримали талановиті студенти, які мають високі досягнення в навчанні та мистецтві, беруть активну участь у суспільному житті навчального закладу та міста.

168736-7d1b7f8ecaadab9d4d29d603fde4f1a0

Стипендіатів вибирали з числа 18 претендентів. До участі в конкурсі допущені молоді люди до 35 років, які проживають на території міста і займаються розвитком міста, науковою діяльністю, спортом, культурою, волонтерством.

У номінації «науково-дослідницька та пошукова діяльність» стипендію отримала студентка факультету агротехнологій та екології спеціальності «Цивільна безпека» ТДАТУ – Катерина Бурич.

DSCN0624

Щиро вітаємо Катерину Бурич з визнанням її досягнень! Бажаємо подальших успіхів у навчанні та підкорення нових вершин!

Колектив кафедри «Цивільна безпека»