На кафедрі цивільної безпеки до проведення позааудиторних занять зі здобувачами вищої освіти активно залучаються професіонали-практики. Ця співпраця продовжується навіть в умовах карантину та дистанційного навчання. 15 лютого 2022 р. на платформі ZOOM провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області Грицаєнко Олексієм Вікторовичем для студентів спеціальності 263 “Цивільна безпека” було проведене практичне заняття на тему: “Первинні засоби пожежогасіння”. Здобувачі вищої освіти ознайомились з найсучаснішими первинними засобами пожежогасіння, їх класифікацією та порядком застосування при виникненні пожежі. Крім цього, фахівець-пожежник відповів на запитання студентів по темі заняття та розповів про широкі перспективи їх майбутнього працевлаштування в органах Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Доцент кафедри ЦБ Михайло Зоря

іііііііі