Михайленко О. М. Етапи проєктування коробок передач. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 22-24. Науковий керівник Михайленко О.Ю.

Водяницький І. Альтернативні джерела електроенергії для фахівців АПК. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 43-44. Науковий керівник Дереза О.О.

Krestov V. Modern information technologies in agriculture. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 48. Науковий керівник Dereza О.О.

Католік І. Формування функціональної поверхні в системі Solidworks. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 59. Науковий керівник Гавриленко Є.А.

Тетервак І.Р. Особливості біоенергетики та її потенціал. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 85-86. Науковий керівник Бондаренко Л.Ю.

Валієва К.М. Використання системи автоматизованого проєктування (САПР) для візуалізації розрахунку на згин. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 89-90. Науковий керівник Бондаренко Л.Ю.

Артеменко П.О. Застосування Solidworks Simulation у дисципліні механіка матеріалів та конструкцій. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 91. Науковий керівник Тетервак І.Р.

Ускова С. Деформації – невід’ємне явище в інженерії. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 92-93. Науковий керівник Вершков О.О.

Дуков В.О. Проектування зубчастих пар за допомогою Camnetics gear trax. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 94-95. Науковий керівник Чаплінський А.П.

Ускова С. Freecad – кращий помічник інженера. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 96-97. Науковий керівник Бондаренко Л.Ю.

Ускова С. Забезпечення міцності конструкції – запорука її довговічної роботи. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Матеріали IІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молод. учених, Запоріжжя, 30 січня-24 лютого 2023 р., С. 101-102. Науковий керівник Вершков О.О.