17 листопада 2021 року з нагоди Міжнародного дня студента 21 сКН групу факультету енергетики і комп’ютерних технологій нагороджено Почесною грамотою ректора за високі комплексні показники у навчанні, науці та досягнення у громадській діяльності.

21 сКН відзначена переможцем конкурсу «Краща студентська група – 2021» серед всіх груп факультету ЕКТ.

Крім найвищих показників за навчальною діяльністю, студенти нашої групи є активними учасниками виховних та спортивних заходів, організованих на рівні факультету та університету; наукових конференцій та предметних олімпіад. Засипко В., Верещага Ю., Супрун М., Остапчук С., Стеблюк Д., Коваль Д. постійно займаються науково-дослідницькою роботою за різними напрямами.

У Назарова Євгена та Коломойця Данила стало традицією щорічно готувати наукові доповіді на Всеукраїнську науково-технічну конференцію студентів та магістрантів ТДАТУ від секцій “КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ”, “ВИЩА МАТЕМАТИКА ТА ФІЗИКА” та “ІНОЗЕМНА МОВА”. Староста групи Назаров Є. зайняв ІІІ місце у VIII Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів та магістрів по секції комп’ютерних наук з доповіддю на тему: „3D – моделювання інтерференційної схеми одержання кілець Ньютона у програмі Blender”. „3D – моделювання інтерференційної схеми одержання кілець Ньютона у програмі Blender”. Опублікована та оцінена його студентська наукова конкурсна робота на тему: «Розробка інформаційної веб-системи Бібліотека» (пройшла І та вийшла у ІІ тур). Многограна діяльність Євгена Назарова відмічена грамотою ректора та президентською стипендією.

Актив групи є членами студентської ради факультету ЕКТ, приймає участь у підготовці та організації, комп’ютерному оформлені багатьох університетських заходів. Інтереси більшості студентів групи відповідають профільній спрямованості навчання. Аксьонов О., Мартиць Д., Мисан О., Гончаренко Д. успішно навчаються на дуальній формі, суміщують навчання з професіональною реалізацією.

У групі переважає позитивний емоційний клімат, студентів характеризує згуртованість, взаємодопомога, ініціативність, організованість та високий рівень відповідальності. Атмосфера, що склалася, сприяє продуктивності навчальної діяльності, хорошій успішності, доброзичливої обстановці для студентів і викладачів на заняттях.

Колектив кафедри «Вища математика та фізика» вітає 21 сКН групу зі званням кращої групи 2021 та  Міжнародним днем студента!

Бажаємо драйву, енергетики, креативних ідей, нових досягнень та підкорення самих високих вершин!!!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

старший викладач кафедри, куратор 21 сКН Іщенко О.А.