З 22 по 26 листопада 2021 року відбувся онлайн-квест «У світі математики» у рамках Наукового марафону, що проводився на базі комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Укладачем завдань онлайн-квесту була Лариса Халанчук, доктор філософії в галузі математики та статистики, асистент кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ ім. Дмитра Моторного. До виконання інтелектуальних завдань долучились учні 7-8 класів закладів загальної середньої освіти міста.
Під час квесту юні математики розв’язували задачі, математичні ребуси, визначали професії, в яких потрібні знання з математики.
Вітаємо переможців онлайн-квесту: Миколу Заставського (ЗОШ №24), Іллю Герасимова (СШ №23), Вадима Борисова (ЗОШ №8), Костянтина Чернева (ліцей №5), Олександра Жучкова (ЗОШ №14), Ксенію Потапову (ЗОШ №20), Кіру Марущенко (ЗОШ №11), Олексія Гударєва (ЗОШ №20)!
Вітаємо усіх переможців й учасників з успішним проходженням квесту та бажаємо нових звершень!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

асистент кафедри Лариса Халанчук,