3 червня 2021 року на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій відбувся науковий семінар, присвячений обміну досвідом актуальними науковими дослідженнями. Кафедру вищої математики і фізики представляв Валерій Кідалов, доктор фiзико-математичних наук, професор кафедри.

Доповідач обрав тему презентації: «Інноваційна транснаціональна науково-дослідна програма ЄС  “Горизонт Європа”», у якій ознайомив присутніх зі своїми науковими досягненнями та участю у цій програмі та з можливостями, що відкриває для всіх науковців програма Європейського Союзу, змогу долучитися до розв’язання актуальних завдань сучасності та налагодити партнерські відносини із закордонними колегами й цілими науковими колективами, з усіма потенційними можливостями, що витікають з таких контактів.

Науковий семінар дозволив популяризувати наукові дослідження, в яких приймає участь Валерій Кідалов. Доповідь була позитивно сприйнята та не залишила нікого байдужим, про що свідчило активне її обговорення. Колектив кафедри вищої математики і фізики на цьому заході був у повному складі.

Бажаємо всім учасникам семінару не зупинятись на досягнутому та продовжувати плідні наукові пошуки!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики

20210603_113930IMG-9168c3198d29dc10896227299a96c57a-V20210603_114446