Упродовж грудня 2020 р.– травня 2021 р. тривав ХІ обласний конкурс творчих робіт із математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів на базі математичного факультету Запорізького національного університету.

В рамках співробітництва кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ та комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області асистентом кафедри Ларисою Халанчук було підготовлено двох учасників конкурсу: учень 9 класу ЗОШ № 14 Гліб Філобок та учениця 9 класу ліцею № 5 Анастасія Халанчук. Творчі роботи були високо оцінені поважним журі. Серед учнів-призерів ХІ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики грамотами ректора ЗНУ в номінації «Математична скарбниця» нагородили:

1 місце – Анастасія Халанчук,

3 місце – Гліб Філобок.

Вітаємо призерів та бажаємо подальших перемог!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

асистент Лариса Халанчук

Screenshot_8