На кафедрі «Вища математика і Фізика» ТДАТУ в рамках забезпечення безперервності ступенів навчання та для залучення абітурієнтів у ЗВО ведеться активна профорієнтаційна робота.

19 листопада 2020 року старший викладач кафедри Олена Рожкова провела  профорієнтаційну роботу у школах Оріхівського району Запорізької області. Відбулася зустріч з учнями 11-А, 11-Б Оріхівської гімназії № 1 «Сузір’я» (м. Оріхів). Також відвідала комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Джерело» Комишуваської селищної ради.

Було оголошено про проведення з 1 грудня Першого туру Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з таких предметів як українська мова, математика, фізика, іноземна мова, біологія.

Учні проявили зацікавленість до можливості перевірити свої набуті знання, відповівши на питання тестів. А також виявили бажання прийняти участь у предметних олімпіадах.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»

старший викладач кафедри Рожкова О.П.

SAM_4891-19.11.20 SAM_4889-19.11.20 SAM_4890-19.11.20