26 листопада 2020 року старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Олена Рожкова разом з  кандидатом наук державного управління старшим викладачем кафедри «Публічне управління, адміністрування та право» Юлією Вороніною в рамках проведення профорієнтаційної роботи з випускниками навчального комунального закладу  Мелітопольського ліцею-інтернату  ІІ–ІІІ ступенів  надали інформацію про проведення Першого туру Всеукраїнської предметної олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, який стартує 1 грудня 2020 року.

Майбутнім абітурієнтам надали пакет друкованої інформації (рекламні проспекти університету і факультетів, правила вступу, інформацію про вартість навчання, запрошення до участі у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ). Учням було наголошено, що участь у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти дає майбутнім абітурієнтам унікальну можливість отримати додаткові бали до результатів ЗНО і, таким чином, покращити свій бал при вступі до вищого навчального закладу.

Під час зустрічі з випускниками було надано вичерпну інформацію про правильність заповнення бланків відповідей на питання тестів.

Викладачі проінформували учнів про терміни реєстрування на ЗНО, про предмети, які випускники можуть здавати на ЗНО та ін.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

зав.каф. Сосницька Н.Л.

SAM_4895 SAM_4897 SAM_4893