Дієвою формою  профорієнтаційної роботи є спілкування з випускниками шкіл під час відвідування. Так старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Альона Дяденчук в рамках підготовки до проведення 1 туру Всеукраїнської предметної олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти відвідала навчальні заклади м. Бердянськ Запорізької області. Зустріч відбулася з вихованцями гуртка «Радіоелектроніка» Центру дитячо-юнацької творчості ім.. Є. М. Руднєвої та випускниками Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бердянської міської ради Запорізької області (27 листопада 2020 р.).

З метою підвищення шансів вступу на місце державного замовлення школярам було запропоновано прийняти участь у цій олімпіаді, яка стартує з першого грудня 2020 року. Викладачем була надана вичерпна інформація про правильність заповнення бланків відповідей на питання тестів, про терміни реєстрування на ЗНО; про предмети, які випускники повинні здавати на ЗНО; про отримання додаткових балів за участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді ТДАТУ та ін.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

старший викладач кафедри Рожкова О.П.

IMG_20201127_121912