16 листопада 2021 р. члени гуртка «Наноматеріали в електроенергетиці» взяли активну участь у ІХ Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ у секційному засіданні кафедри вищої математики і фізики. До роботи секції долучилися 34 здобувача освіти, серед яких було 9 гуртківців.

Тематика робіт гуртківців була досить різноманітною: «Моделювання коливальних процесів у людському організмі» (автори: Аврамов Владислав, Родін Богдан), «Виготовлення комірки Гретцеля своїми руками» (автор: Карячка Роман), «Розробка композиційного матеріалу, що містить пластик» (автор: Муследінов Алім), «Відновлювальна енергетика в АПК» (автор: Нікульча Микола), «Моделювання гармонічних коливань в MS Excel» (автори: Топольницький Георгій, Кот Анастасія), «Моделювання функціональних характеристик фотоелектричних перетворювачів на основі TiO2» (автор: Шквиря Володимир).

Перспективність використання альтернативних джерел енергії у своїй доповіді «Чи дійсно альтернативні джерела енергії є запорукою успіху?» розглянув Артем Бурлаков, акцентуючи увагу на проблемах і перспективах розвитку електростанцій на відновлювальних джерелах енергії. Вказуючи на переваги та недоліки, зазначив, що правильна побудова енергетичної політики дозволить досягти енергетичної незалежності нашої держави.

Результатом участі гуртківів у конференції стали 9 сертифікатів учасників конференції та грамота за активну участь у ІХ Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ. При підведені підсумків комісія відмітила високий рівень підготовки студентських робіт.

Бажаємо молодим науковцям успішного втілення всіх творчих і наукових задумів та подальших звершень на науковій ниві!

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

к.т.н., старший викладач Дяденчук А.Ф.