02 жовтня 2021 р. Таврійський університет в рамках Дня відкритих дверей провів «Професійний хайп» для випускників шкіл м. Мелітополя і району.

Кафедра вищої математики і фізики прийняла активну участь у цьому заході. Локація, яку підготували викладачі, не залишила байдужими нікого, хто проходив повз неї. Школярі мали можливість не тільки пройти майстер-клас Наталі Сосницької і Альони Дяденчук зі складання електричних схем але й взяти участь у цікавій вікторині з математики і фізики, яку підготували Наталя Дьоміна і  Лариса Халанчук. Навіть ті, хто був не впевненими у своїх можливостях складати схеми, спробували це зробити і залишитися задоволеними, що в них все вийшло дуже добре. І що вивчати фізику, насправді, дуже цікаво і весело. А переможці отримали смачні призи і яскраві календарики з логотипом кафедри. З іншими локаціями різних факультетів присутніх випускників знайомила Олена Рожкова. Під час екскурсії учні мали можливість спілкуватися зі студентами 21 сКН (куратор Ольга Іщенко) 11 МБКН (куратор Лариса Халанчук), які активно допомагали у проведенні цікавої подорожі знайомства з університетом.

Проведення заходу на свіжому повітрі дуже сподобалося всім присутнім випускникам, вчителям і гостям, які завітали на це справжнє свято. Слова вдячності наприкінці зустрічі лунали від усіх, хто прийняв участь у цьому святі.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»,

старший викладач Олена Рожкова.