Студентський науковий гурток «Наноматеріали в електроенергетиці» створено у 2021 р. До діяльності гуртка цього року долучилося 13 здобувачів вищої освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Метою гуртка є ознайомлення із закономірностями методології науки в галузі наноматеріалів і нанотехнологій для вирішення проблем, пов’язаних з розробкою нових і вдосконаленням існуючих процесів отримання наноматеріалів і приладів на їх основі, а також із колом завдань у галузі електроенергетика, які можуть бути вирішені із використанням досягнень нанотехнологій.

Участь студентів у гуртку сприяє не тільки кращому засвоєнню дисциплін як циклу загальної підготовки, так і професійної, але й розширює кругозір і наукову ерудицію, сприяє оволодінню науковими методами пізнання, дослідження, написання наукових доповідей, обговорення наукових питань і, нарешті, є своєрідною репетицією виступів із результатами досліджень на наукових конференціях.

Під час першого засідання, яке відбулося 16 вересня 2021 р., члени гуртка ознайомилися з положенням про науковий гурток. Студенти обговорили та узгодили запропонований План роботи наукового гуртка на І півріччя 2021-2022 навчального року. Крім того, на дискусію були винесені питання дотримання стандартів академічної доброчесності та правила роботи з науковою інформацією. Під час обговорення актуальних напрямів досліджень, гуртківці визначилися з напрямами наукової діяльності на найближчий навчальний семестр.

На другому засіданні гуртка, що було проведено 30 вересня 2021 р. на платформі Zoom, затвердили попередні плани наукових робіт гуртківців, ознайомилися зі структурами тез і статей, визначилися з переліком наукових заходів, у яких буде прийнято участь.

Всі учасники активно включилися в роботу, проявили себе, показали високий рівень знань. Студенти старших курсів, як справжні ментори, допомагали молодшим одногуртківцям у визначенні напрямів наукових досліджень.

Бажаємо гуртківцям творчого натхнення та досягнення поставленої мети!

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика»:

к.т.н., старший викладач Дяденчук А.Ф.