23-24 жовтня 2018 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті проходила Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні шляхи розвитку сільськогосподарського виробництва: тенденції та інновації», в якій активну участь прийняли викладачі кафедри.

У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі класичних, технічних університетів та інших вищих навчальних закладів України, країн Європи та світу. Доповіді виголошувалися на пленарному та секційних засіданнях.

На засіданні секції «Інженерія та машинобудування сільського господарства» з доповіддю «Еxamining the creative potential of engineering students» виступила професор Наталя Сосницька у співавторстві з Оленою Титовою, Світланою Симоненко, Оленою Кравець.

Доповідь «Рeculiarities of the influence of bioflavonoids of oat on the state of prooxidant-antioxidant balance in tissues of geese» доцента Миколи Данченка у співавторстві з Лубов Здоровцевою, Оленою Сухаренко та Миколою Андрущенко була представлена на секції «Технології переробки сільськогосподарської продукції».

Доцент Ольга Назарова у співавторстві з Оленою Шевчук, Світланою Плотніченко та Нонною Сурженко представила доповідь на тему «Сognitive modeling in the regional strategic management» на секції  «Економіка сільського господарства: маркетинг, фінанси, менеджмент».

З аналізу доповідей, у ході наукових дискусій, обміну думками учасники конференції дійшли висновку, технічна галузь знань, наукові та прикладні аспекти фізики та математики, вища технічна освіта в сучасних умовах суспільного розвитку мають відповідати вимогам науково-технічного прогресу, його інноваційним пріоритетним напрямкам.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики