14 квітня 2021 року в 11 сКН групі проведено кураторську годину за допомогою платформи ZOOM, присвячену проблемам та перспективам розвитку самоврядування в нашому університеті та участі групи в ньому.

Студенти 11 сКН дізналися, що вони стають членами Колегії студентів ТДАТУ з моменту їх зарахування до ТДАТУ. Колегія студентів діє в загальній структурі ТДАТУ на основі Положення Про студентського самоврядування у ТДАТУ, прийнятого 29 листопада 2018 року.

Було відзначено, що студентське самоврядування – це така діяльність, за допомогою якої максимально виявляються і реалізуються творчі здібності людини, формуються моральні якості, підвищується ініціатива кожного. Мета і завдання органів студентського самоврядування (ОССВ) ТДАТУ полягає у забезпеченні виконання студентами своїх обов’язків та захисту їх прав, що сприяє гармонійному розвитку особистості студента, формує у нього навички майбутнього організатора, керівника.

У структуру ОССВ ТДАТУ входять: 1) Колегія студентів ТДАТУ; 2) Наукова асоціація студентів і аспірантів (НАСА) «Інтелект» 3) Студентська ДНД ТДАТУ; 4) Старостат; 5) Студентський профспілковий актив ТДАТУ.

У лютому 2021 року на зібранні групі було обрано членів Студентської ради факультету ЕКТ: Євгена Назарова, Данила Коломойця, Юрія Верещагу, які на даний момент відповідають за оформлення та наповнення студентського «Web-центра» факультету, який спрямований на створення власного Інтернет–ресурсу, організації роботи в соціальних мережах, що забезпечує необхідною інформацією студентів, абітурієнтів та іншу молодь з питань використання інновацій у навчанні, НДРС, практичній підготовці (зарубіжних практик в т.ч.), спорті, художній самодіяльності, тощо.

Хлопці розповіли про результати роботи за своїм напрямом впродовж двох місяців: 1) створеня дизайну Інстаграму, 2) розробка постів у Інстаграм 3) Масляна 4) збори студентськое ради кафедри (двічі) 5) проведення та висвітлення у соц.мереах заходів на 14 лютого 6) організація та висвітлення інтелект-гри “битва розумів” 7) онлайн конкурс вгадай слово (двічі) 8) висвітлення подій ТомСоерФестОнлай 9) освітлення привітання випускників та учасників конкурсів і змагань 10) освітлення ремонту в студ раді кафедри 11) освітлення нагородження переможців конкурсів 12) активності в сторіз Інстаграма 13) розробка текстів постів 14) створення нових дизайнів для Інстаграма 15) написання текстів для постів в Інстаграм 16) Модерація Інстаграма 17) розробка плакатів факультету ЕКТ.

За матеріалами

куратора 11 сКН Ольги Іщенко