28 квітня 2021 року проведено кураторську годину на тему «Удосконалення якості освітнього процесу та дотримання академічної доброчесності.

Було відзначено, що академічна доброчесність, як зазначається у статті 72 Закону «Про освіту», – «це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень».

«Порушеннями академічної доброчесності вважаються: академічний плагіат, самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, необ’єктивне оцінювання».

Куратор 11 сКН ст.викладач Іщенко О.А. наголосила, що впровадження принципів академічної доброчесності в ТДАТУ – це питання підняття якості вищої освіти та репутації самого ЗВО, підвищення його рейтингу, визнання дипломів університетів на європейському та світовому рівнях, підвищення конкурентоспроможності випускників.

Студенти 11 сКН проходять анкетування дисциплін поточного семестру. Опитування про якість викдадання навчальних предметів проводиться на першому тижні ПМК № 2.

Куратор Іщенко О.А. надала інформацію про мету і завдання опитування, важливість даного заходу. Метою опитування є удосконалення освітніх програм, стимулювання підвищення кваліфікації викладачів задля підвищення якості освіти в університеті.

Учасники заходу прийняли активну участь в обговоренні робочих питань проведення анкетування.

За матеріалами

куратора 11 сКН Ольги Іщенко